Yazılma Tarihi: 2012

Tatilin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Nasıl geçti bilmiyorum ama geçti gitti işte. Aslında tatil olmasa bir an önce okulu bitirsek ve iş hayatına atılsam diye düşünüyorum. Bu mesleği severek yapacağıma inanıyorum.

Küçük bir değerlendirme yapacak olursak,
bu yaz geçen yazımında olduğu gibi en iyi geçen yaz tatilimdi. İnsan kafası belirsizliklerle dolmayınca güzel geçiyor aslında yaşadığı dakikalar. Ve memleketime dönerken koyduğum birkaç hedefe ulaşabilmiş olmamın verdiği mutlulukta var tabi. Bu senenin başında yapamayacağımı bile bile yazdığım 2 oyunun algoritmasını burada azimle çalışarak yapabilmek ayrı bir güç ayrı bir motivasyon oldu bana.
Hep yapmak istediğim şeylerden biride kendi internet sitemdi. Şu anda hala üzerinde çalışıyor olsam da üzerinde çalışabildiğimi söylemem bile çok iyi bir gelişme çünkü yaz tatili başlamadan önce sitelere sadece hayran hayran bakardım ama artık o sitelere farklı bir gözle bakabiliyorum çünkü bu işin de mutfağında neler olduğundan haberdarım artık.
Ve şimdi gelecek için birkaç plandan bahsedeyim öncelikli hedefim başlangıcını yaptığım ama çeşitli nedenlerden dolayı devam ettiremediğim C# ders anlatımlarına düzenli bir şekilde devam etmek ve bunu yaparken aynı zamanda anlatımlarımı bir kitap haline getirmek.
İşte koskoca bir yaz daha böyle geçti gitti. Belki kendi planlamamla kendime göre hareket ettiğim son yaz tatilimdi.
Koca yaz özeti bu yazılan iki satır mı tabi ki değil azı karar çoğu zarar hacı
.
Benden bu kadar sevgili aklıma geldikçe günlük.

muratbilginer